Colibri Group, SIA sīkfailu politika

Šī ir sīkfailu lietošanas politika Colibri Group, SIA, kas pieejama vietnē https://www.colibrigroup.lv.

Kas ir sīkfaili

Kā to dara gandrīz visās profesionālajās vietnēs, šī vietne izmanto sīkfailus, kuros ir sīki faili, kas tiek lejupielādēti jūsu datorā, lai uzlabotu jūsu pieredzi. Šajā lapā tiek aprakstīts, kādu informāciju viņi apkopo, kā mēs to izmantojam un kāpēc mēs dažkārt glabājam šos sīkfailus. Mēs arī pastāstīsim, kā jūs varat novērst šo sīkfailu saglabāšanu, taču tas var izraisīt nepareizu vai “pārkāpšanu” noteiktus vietņu funkcionalitātes elementus.

Kā mēs izmantojam sīkfailus

Mēs izmantojam sīkfailus veselu virkni tālāk aprakstīto iemeslu. Diemžēl vairumā gadījumu nav standarta sīkfailu izslēgšanas variantu, nepilnībā atspējojot līdzekļus un funkcijas, ko tās pievieno šai vietnei. Ieteicams atstāt visus sīkfailus, ja neesat pārliecināts, vai tie ir nepieciešami vai nav pieejami, ja tie tiek izmantoti, lai sniegtu pakalpojumu, ko izmantojat.

Sīkfailu atspējošana

Varat aizliegt sīkfailu instalēšanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus (kā to izdarīt, skatiet Pārlūkprogrammas palīdzība. Paturiet prātā, ka sīkfailu atspējošana ietekmēs šīs un daudzas citas tīmekļa vietnes, ko apmeklējat. Sīkfailu atspējošana parasti izraisa šīs vietnes funkcionalitāti un funkcijas. Tāpēc ieteicams neatspējot sīkfailus.

Sīkfaili, ko mēs instalējam

 • Ar e-pasta biļeteniem saistītie sīkfaili

  Šī vietne piedāvā abonementa pakalpojumus biļetenam vai e-pastam, un sīkfailus var izmantot, lai atcerētos, vai esat jau pierakstījies un vai rādīt noteiktus paziņojumus, kas var būt derīgi tikai parakstītiem/neparakstītiem lietotājiem.

 • Ar aptaujām saistītie sīkfaili

  Laiku pa laikam mēs piedāvājam pielāgotas aptaujas un anketas, lai sniegtu jums interesantas idejas, noderīgus instrumentus vai precīzāku izpratni par mūsu pielāgoto bāzi. Šīs aptaujas var izmantot sīkfailus, lai atcerētos, kurš jau ir piedalījies aptaujā, vai sniegt jums precīzu rezultātu pēc tam, kad pāriesit uz citu lapu.

 • Ar veidlapām saistītie sīkfaili

  Ja augšupielādējat datus, izmantojot veidlapu, piemēram, tās, kuras atrodas kontaktlapās vai komentāru veidlapās, sīkfailus var instalēt, lai atcerētos jūsu lietotāja datus turpmākajai sarakstei.

Trešo personu sīkfaili

Dažos īpašos gadījumos mēs izmantojam arī uzticamu trešo pušu sniegtos sīkfailus. Šajā sadaļā detalizēti aprakstīts, ar kādiem trešās puses sīkfailiem varat piekļūt šai vietnei.

 • Šī vietne izmanto Google Analytics, kas ir viens no visizplatītākajiem un uzticamākajiem analītiskajiem risinājumiem tiešsaistē, palīdzot mums saprast, kā jūs izmantojat vietni, un veidus, kā mēs varam uzlabot jūsu pieredzi. Šie sīkfaili var pārraudzīt tādas lietas kā laiku, ko pavadāt vietnē, un lapas, ko apmeklējat, lai mēs varētu turpināt veidot pievilcīgu saturu.

  Lai iegūtu papildinformāciju par Google Analytics sīkfailiem, apmeklējiet Google Analytics lapu.

 • Trešās puses dimensija tiek izmantota, lai pārraudzītu un novērtētu šīs vietnes lietojumu, lai mēs varētu turpināt veidot pievilcīgu saturu. Šie sīkfaili var pārraudzīt tādas lietas kā laiku, ko pavadāt vietnē vai lapās, ko apmeklējat, un palīdz mums saprast, kā mēs varam uzlabot jūsu vietni.

 • Laiku pa laikam mēs testējam jaunas funkcijas un ieviešam nelielas izmaiņas vietnes piegādes veidā. Kad mēs joprojām izmēģinām jaunas funkcijas, šos sīkfailus var izmantot, lai garantētu, ka jūs saņemat pastāvīgu pieredzi vietnē, kā arī lai mēs saprastu, kādas optimizācijas mūsu lietotāji vērtē visvairāk.

 • Tā kā mēs pārdodam produktus, mums ir svarīgi saprast statistiku par to, cik mūsu mājas apmeklētāju tiešām veic pirkumu, un tāpēc šie dati tiks izsekoti ar šiem sīkfailiem. Tas jums ir svarīgi, jo tas nozīmē, ka mēs varam veikt precīzas biznesa prognozes, kas ļauj mums sekot līdzi mūsu reklāmām un produktiem, lai nodrošinātu vislabāko iespējamo cenu.

 • Mēs izmantojam reklāmu, lai kompensētu šīs vietnes uzturēšanas izdevumus un piešķirtu finansējumu tālākai attīstībai. Šīs vietnes izmantoto uzvedības sīkfailu sīkfaili ir paredzēti, lai nodrošinātu, ka mēs pēc iespējas drīzāk piešķiram jums vispiemērotāko reklāmu, anonīmi izsekojam jūsu intereses un pārstāvam līdzīgas lietas, kas var jums ieinteresēt.

 • Vairāki partneri izvieto reklāmu mūsu vārdā, bet sīkfaili, lai sekotu saistītajām personām, ļauj mums redzēt, vai mūsu klienti ir apmeklējuši vietni, izmantojot vienu no mūsu partneru vietnēm, lai mēs varētu atbilstoši kreditēt tos un, kur tas attiecas, ļaut mūsu saistītajiem partneriem sniegt jebkādus bonusus, ko tie var sniegt jums pirkuma veikšanai.

 • Mēs izmantojam arī sociālos tīklus un/vai Pegīnas šajā vietnē, kas ļauj izveidot savienojumu ar jūsu sociālo tīklu dažādos veidos. Lai tie darbotos, tostarp šādas sociālo tīklu vietnes: https://www.facebook.com, https://www.linkedin.com, instalēs sīkfailus, izmantojot mūsu vietni, ko var izmantot, lai uzlabotu jūsu profilu savā vietnē vai pievienotu datus, ko tie glabā dažādiem mērķiem, kas izklāstīti atbilstošajā konfidencialitātes politikā. politikas.

Vairāk informācijas

Ceru, ka tas jums ir noskaidrojis situāciju, un, kā jau iepriekš minējāt, ja esat pārliecināts, vai jums tas ir vajadzīgs vai ne, parasti ir drošāk atstāt sīkfailus ieslēgtus, ja tie mijiedarbojas ar kādu no jūsu vietnē izmantotajām funkcijām.

Tomēr, ja joprojām meklējat papildu informāciju, varat sazināties ar mums vienam no mūsu vēlamajiem saziņas veidiem:

SĪKDATŅU POLITIKA

Colibri group, SIA izmanto savus un trešās puses sīkfailus, lai uzlabotu jūsu lietotāja pieredzi un pakalpojumus, analizējot jūsu tīmekļa vietnes lietojumu. Turpinot skatīt vietni, jūs piekrītat tās lietošanai. Lūdzu, apmeklējiet savu Sīkdatņu politika, lai iegūtu papildinformāciju.