Konfidencialitātes politika

Pēdējoreiz atjaunināts: 2022. gada 27. martā

Šajā konfidencialitātes politikā ir aprakstītas mūsu politikas un procedūras, kas attiecas uz jūsu informācijas vākšanu, izmantošanu un izpaušanu, kad izmantojat Pakalpojumu, un stāsta par jūsu privātuma tiesībām un to, kā tiesību akti jūs aizsargā.

Mēs izmantojam jūsu personas datus, lai nodrošinātu un uzlabotu Pakalpojumu. Izmantojot Pakalpojumu, jūs piekrītat informācijas apkopošanai un izmantošanai saskaņā ar šo Privātuma politiku.

Interpretācija un definīcijas

Interpretācija

Vārdiem, kuru sākuma burts ir rakstīts ar lielo burtu, ir nozīme, kas definēta saskaņā ar tālāk norādītajiem nosacījumiem. Tālāk norādītajām definīcijām ir viena un tā pati nozīme neatkarīgi no tā, vai tās ir vienskaitlī vai daudzskaitlī.

Definīcijas

Šīs konfidencialitātes politikas mērķiem:

 • Konts ir unikāls konts, kas izveidots, lai jūs piekļūtu mūsu Pakalpojumam vai tā daļām.

 • Uzņēmums (šajā līgumā saukts par "Uzņēmums", "Mēs", "Mums" vai "Mūsu") attiecas uz Colibri grupu, SIA, Hospitāļu iela 8-Birojs 7, Rīga, LV-1013, Latvija.

 • Sīkfaili ir nelieli faili, ko vietne ievieto jūsu datorā, mobilajā ierīcē vai jebkurā citā ierīcē un kuros ir ietverta informācija par jūsu pārlūkošanas vēsturi šajā vietnē, kā arī tās daudzajiem lietojumiem.

 • Valsts attiecas uz Latviju

 • Ierīce ir jebkura ierīce, kas var piekļūt Pakalpojumam, piemēram, dators, mobilais tālrunis vai digitālā planšetdators.

 • Personas dati ir jebkura informācija, kas attiecas uz identificētu vai identificējamu personu.

 • Pakalpojums attiecas uz vietni.

 • Pakalpojumu sniedzējs ir jebkura fiziska vai juridiska persona, kas apstrādā datus Uzņēmuma vārdā. Tas attiecas uz trešo pušu uzņēmumiem vai personām, kuras Uzņēmums nodarbina, lai veicinātu Pakalpojumu, sniegtu Pakalpojumu Uzņēmuma vārdā, sniegtu ar Pakalpojumu saistītus pakalpojumus vai palīdzētu Uzņēmumam analizēt, kā Pakalpojums tiek izmantots.

 • Trešās puses sociālo mediju pakalpojums attiecas uz jebkuru vietni vai jebkuru sociālo tīklu vietni, kurā lietotājs var pieteikties vai izveidot kontu, lai izmantotu Pakalpojumu.

 • Lietošanas dati attiecas uz datiem, kas savākti automātiski, vai nu, izmantojot Pakalpojumu, vai no pašas Pakalpojuma infrastruktūras (piemēram, lapas apmeklējuma ilgums).

 • Vietne attiecas uz Сolibri group, SIA, kurai var piekļūt no https:// www.colibrigroup.lv

 • Jūs nozīmē personu, kas piekļūst Pakalpojumam vai izmanto Pakalpojumu, vai uzņēmumu vai citu juridisku personu, kuras vārdā šī persona piekļūst Pakalpojumam vai izmanto to, ja piemērojams.

Jūsu personas datu vākšana un izmantošana

Vākto datu veidi

Personas dati

Izmantojot mūsu pakalpojumu, mēs varam lūgt jūs sniegt mums noteiktu personu identificējošu informāciju, ko var izmantot, lai sazinātos ar jums vai identificētu jūs. Personu identificējošā informācija var ietvert, bet ne tikai:

 • E-pasta adrese

 • Vārds un uzvārds

 • Tālruņa numurs

 • Adrese, štats, province, pasta indekss, pilsēta

 • Lietošanas dati

Lietošanas dati

Lietošanas dati tiek vākti automātiski, kad izmantojat Pakalpojumu.

Lietošanas dati var ietvert tādu informāciju kā jūsu ierīces interneta protokola adrese (piemēram, IP adrese), pārlūkprogrammas veids, pārlūkprogrammas versija, mūsu apmeklētās mūsu pakalpojuma lapas, jūsu apmeklējuma laiks un datums, šajās lapās pavadītais laiks, unikālie ierīces identifikatori un citi diagnostikas dati.

Kad piekļūstat Pakalpojumam, izmantojot mobilo ierīci vai izmantojot mobilo ierīci, mēs varam automātiski vākt noteiktu informāciju, tostarp, bet ne tikai, jūsu izmantotās mobilās ierīces veidu, jūsu mobilās ierīces unikālo ID, jūsu mobilās ierīces IP adresi, Jūsu mobilā operētājsistēma, izmantotā mobilā interneta pārlūkprogrammas veids, unikāli ierīces identifikatori un citi diagnostikas dati.

Mēs varam arī apkopot informāciju, ko jūsu pārlūkprogramma nosūta ikreiz, kad apmeklējat mūsu Pakalpojumu vai piekļūstat Pakalpojumam, izmantojot mobilo ierīci vai izmantojot mobilo ierīci.

Informācija no trešo pušu sociālo mediju pakalpojumiem

Uzņēmums ļauj jums izveidot kontu un pieteikties, lai izmantotu Pakalpojumu, izmantojot šādus trešo pušu sociālo mediju pakalpojumus:

 • Google
 • Facebook
 • Linkedin

Ja jūs nolemjat reģistrēties, izmantojot trešās puses sociālo mediju pakalpojumu vai citādi piešķirat mums piekļuvi, mēs varam vākt personas datus, kas jau ir saistīti ar jūsu trešās puses sociālo mediju pakalpojuma kontu, piemēram, jūsu vārdu, jūsu e-pasta adresi, jūsu darbības vai jūsu kontaktpersonu saraksts, kas saistīts ar šo kontu.

Jums var būt arī iespēja koplietot papildu informāciju ar uzņēmumu, izmantojot sava trešās puses sociālo mediju pakalpojuma kontu. Ja izvēlaties sniegt šādu informāciju un Personas datus reģistrācijas laikā vai citādi, jūs dodat Uzņēmumam atļauju izmantot, koplietot un uzglabāt tos saskaņā ar šo Privātuma politiku.

Izsekošanas tehnoloģijas un sīkfaili

Mēs izmantojam sīkfailus un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai izsekotu mūsu pakalpojuma darbībām un saglabātu noteiktu informāciju. Izmantotās izsekošanas tehnoloģijas ir bākas, atzīmes un skripti, lai apkopotu un izsekotu informāciju un uzlabotu un analizētu mūsu pakalpojumu. Mūsu izmantotās tehnoloģijas var ietvert:

 • Sīkfaili vai pārlūkprogrammas sīkfaili. Sīkfails ir mazs fails, kas ievietots jūsu ierīcē. Jūs varat norādīt savai pārlūkprogrammai atteikt visus sīkfailus vai norādīt, kad tiek nosūtīts sīkfails. Tomēr, ja nepieņemat sīkfailus, iespējams, nevarēsit izmantot dažas mūsu Pakalpojuma daļas. Ja vien neesat pielāgojis pārlūkprogrammas iestatījumus tā, lai tas atteiktu sīkfailus, mūsu pakalpojums var izmantot sīkfailus.
 • Flash sīkfaili. Dažās mūsu Pakalpojuma funkcijās var tikt izmantoti lokāli saglabāti objekti (vai Flash sīkfaili), lai apkopotu un saglabātu informāciju par jūsu preferencēm vai darbībām mūsu Pakalpojumā. Flash sīkfailus nepārvalda tie paši pārlūkprogrammas iestatījumi, kas tiek izmantoti pārlūkprogrammas sīkfailiem. 
 • Tīmekļa bāksignāli. Dažās mūsu pakalpojuma sadaļās un mūsu e-pastos var būt ietverti nelieli elektroniski faili, kas pazīstami kā tīmekļa bāksignāli (saukti arī par skaidriem gifiem, pikseļu tagiem un viena pikseļa gifiem), kas ļauj Uzņēmums, piemēram, lai uzskaitītu lietotājus, kuri ir apmeklējuši šīs lapas vai atvēruši e-pastu, un citai saistītai vietņu statistikai (piemēram, noteiktas sadaļas popularitātes reģistrēšanai un sistēmas un servera integritātes pārbaudei).

Sīkfaili var būt "pastāvīgi" vai "sesijas" sīkfaili. Pastāvīgie sīkfaili paliek jūsu personālajā datorā vai mobilajā ierīcē, kad esat bezsaistē, savukārt sesijas sīkfaili tiek dzēsti, tiklīdz aizverat savu tīmekļa pārlūkprogrammu. 

Mēs izmantojam gan sesijas, gan pastāvīgos sīkfailus tālāk norādītajiem nolūkiem:

 • Nepieciešamie/būtiski sīkfaili

  Veids: sesijas sīkfaili

  Pārvalda: mēs

  Mērķis: šīs sīkdatnes ir būtiskas, lai nodrošinātu jums pakalpojumus, kas pieejami, izmantojot vietni, un ļautu jums izmantot dažas no tās funkcijām. Tie palīdz autentificēt lietotājus un novērst lietotāju kontu krāpniecisku izmantošanu. Bez šīm sīkdatnēm nevarēs nodrošināt jūsu pieprasītos pakalpojumus, un mēs izmantojam šīs sīkdatnes tikai, lai nodrošinātu jums šos pakalpojumus.

 • Sīkfailu politika / Paziņojums par sīkfailu pieņemšanu

  Veids: pastāvīgie sīkfaili

  Pārvalda: mēs

  Mērķis: šīs sīkdatnes nosaka, vai lietotāji ir piekrituši sīkfailu izmantošanai vietnē.

 • Funkcionalitātes sīkfaili

  Veids: pastāvīgie sīkfaili

  Pārvalda: mēs

  Mērķis: šīs sīkdatnes ļauj mums atcerēties jūsu izdarītās izvēles, kad izmantojat vietni, piemēram, atcerēties jūsu pieteikšanās datus vai valodas preferences. Šo sīkfailu mērķis ir sniegt jums personiskāku pieredzi un izvairīties no nepieciešamības atkārtoti ievadīt savas preferences katru reizi, kad izmantojat vietni.

Lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajiem sīkfailiem un jūsu izvēli attiecībā uz sīkfailiem, lūdzu, apmeklējiet mūsu sīkfailu politiku vai mūsu konfidencialitātes politikas sadaļu Sīkfaili.

Jūsu personas datu izmantošana

Uzņēmums var izmantot Personas datus šādiem mērķiem:

 • Lai nodrošinātu un uzturētu mūsu Pakalpojumu, tostarp lai uzraudzītu mūsu Pakalpojuma lietošanu.

 • Lai pārvaldītu jūsu kontu: lai pārvaldītu jūsu reģistrāciju kā Pakalpojuma lietotājam. Jūsu sniegtie personas dati var nodrošināt piekļuvi dažādām Pakalpojuma funkcijām, kas ir pieejamas Jums kā reģistrētam lietotājam.

 • Līguma izpildei: produktu, preču vai pakalpojumu pirkuma līguma izstrāde, atbilstība un izpilde, ko esat iegādājies, vai jebkura cita līguma ar mums, izmantojot Pakalpojumu, izstrāde, atbilstība un izpilde.

 • Lai sazinātos ar jums: lai sazinātos ar jums, izmantojot e-pastu, tālruņa zvanus, SMS vai citus līdzvērtīgus elektroniskās saziņas veidus, piemēram, mobilās lietojumprogrammas push paziņojumus par atjauninājumiem vai informatīvu saziņu saistībā ar funkcionalitāti, produkti vai līgumpakalpojumi, tostarp drošības atjauninājumi, ja tie ir nepieciešami vai pamatoti to ieviešanai.

 • Lai sniegtu jums jaunumus, īpašos piedāvājumus un vispārīgu informāciju par citām mūsu piedāvātajām precēm, pakalpojumiem un pasākumiem, kas ir līdzīgi tiem, kurus jau esat iegādājies vai par kuriem interesējies, ja vien neesat izvēlējies to nedarīt. saņemt šādu informāciju.

 • Lai pārvaldītu jūsu pieprasījumus: lai apmeklētu un pārvaldītu jūsu pieprasījumus mums.

 • Uzņēmuma nodošanai: mēs varam izmantot jūsu informāciju, lai novērtētu vai veiktu apvienošanos, nodalīšanu, pārstrukturēšanu, reorganizāciju, likvidāciju vai citu daļu vai visu mūsu aktīvu pārdošanu vai nodošanu. turpinās darbību vai kā daļu no bankrota, likvidācijas vai līdzīgas procedūras, kurā mūsu rīcībā esošie Personas dati par mūsu Pakalpojuma lietotājiem ir viens no nodotajiem aktīviem.

 • Citiem mērķiem: mēs varam izmantot jūsu informāciju citiem mērķiem, piemēram, datu analīzei, lietošanas tendenču noteikšanai, mūsu reklāmas kampaņu efektivitātes noteikšanai un mūsu Pakalpojumu, produktu un pakalpojumu novērtēšanai un uzlabošanai, mārketings un jūsu pieredze.

Mēs varam kopīgot jūsu personas informāciju šādos gadījumos:

 • Ar pakalpojumu sniedzējiem: mēs varam kopīgot jūsu personisko informāciju ar pakalpojumu sniedzējiem, lai uzraudzītu un analizētu mūsu Pakalpojuma izmantošanu un sazinātos ar jums.
 • Uzņēmuma nodošanai: mēs varam kopīgot vai pārsūtīt jūsu personas informāciju saistībā vai sarunu laikā par jebkuru apvienošanos, Uzņēmuma aktīvu pārdošanu, finansēšanu vai mūsu visu vai daļas iegādi uzņēmumu citam uzņēmumam.
 • Ar saistītajiem uzņēmumiem: mēs varam kopīgot jūsu informāciju ar saviem saistītajiem uzņēmumiem, un tādā gadījumā mēs pieprasīsim, lai šie saistītie uzņēmumi ievērotu šo konfidencialitātes politiku. Saistītie uzņēmumi ietver mūsu mātesuzņēmumu un jebkurus citus meitasuzņēmumus, kopuzņēmumu partnerus vai citus uzņēmumus, kurus mēs kontrolējam vai kas ir kopīgi ar mums kontrolē.
 • Ar biznesa partneriem: mēs varam kopīgot jūsu informāciju ar saviem biznesa partneriem, lai piedāvātu jums noteiktus produktus, pakalpojumus vai akcijas.
 • Ar citiem lietotājiem: kad kopīgojat personisko informāciju vai citādi mijiedarbojaties publiskās vietās ar citiem lietotājiem, šādu informāciju var skatīt visi lietotāji un tā var tikt publiski izplatīta ārpus tās. Ja jūs mijiedarbojaties ar citiem lietotājiem vai reģistrējaties, izmantojot Trešās puses sociālo mediju pakalpojumu, jūsu kontaktpersonas Trešās puses sociālo mediju pakalpojumā var redzēt jūsu vārdu, profilu, attēlus un jūsu darbību aprakstu. Tāpat citi lietotāji varēs skatīt Jūsu darbību aprakstus, sazināties ar Jums un apskatīt Jūsu profilu.
 • Ar jūsu piekrišanu: ar jūsu piekrišanu mēs varam izpaust jūsu personas informāciju citiem mērķiem.

Jūsu personas datu saglabāšana

Sabiedrība saglabās Jūsu personas datus tikai tik ilgi, cik tas ir nepieciešams šajā Privātuma politikā noteiktajiem mērķiem. Mēs saglabāsim un izmantosim jūsu personas datus, ciktāl tas nepieciešams, lai izpildītu mūsu juridiskās saistības (piemēram, ja mums ir jāsaglabā jūsu dati, lai ievērotu piemērojamos tiesību aktus), atrisinātu strīdus un īstenotu mūsu juridiskos līgumus un politikas.

Uzņēmums saglabās lietojuma datus arī iekšējās analīzes nolūkos. Lietošanas dati parasti tiek glabāti īsāku laiku, izņemot gadījumus, kad šie dati tiek izmantoti, lai stiprinātu mūsu Pakalpojuma drošību vai funkcionalitāti, vai arī mums ir juridisks pienākums saglabāt šos datus ilgāku laika periodu.

Jūsu personas datu pārsūtīšana

Jūsu informācija, tostarp Personas dati, tiek apstrādāta Uzņēmuma birojos un jebkurā citā vietā, kur atrodas apstrādē iesaistītās puses. Tas nozīmē, ka šī informācija var tikt pārsūtīta un uzturēta datoros, kas atrodas ārpus jūsu štata, provinces, valsts vai citas valsts jurisdikcijas, kur datu aizsardzības likumi var atšķirties no jūsu jurisdikcijas.

Jūsu piekrišana šai konfidencialitātes politikai, kam seko šādas informācijas iesniegšana, apliecina jūsu piekrišanu šai pārsūtīšanai.

Uzņēmums veiks visus saprātīgi nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu, ka jūsu dati tiek apstrādāti droši un saskaņā ar šo Privātuma politiku, un jūsu personas dati netiks pārsūtīti organizācijai vai valstij, ja vien netiks veiktas atbilstošas ​​kontroles, tostarp Jūsu datu un citas personiskās informācijas drošību.

Jūsu personas datu izpaušana

Uzņēmējdarbības darījumi

Ja uzņēmums ir iesaistīts apvienošanā, pārņemšanā vai aktīvu pārdošanā, jūsu personas dati var tikt pārsūtīti. Mēs paziņosim, pirms jūsu personas dati tiks pārsūtīti un uz tiem attieksies cita konfidencialitātes politika.

Tiesībaizsardzība

Noteiktos apstākļos uzņēmumam var tikt pieprasīts izpaust Jūsu personas datus, ja to pieprasa likums vai atbildot uz pamatotiem valsts iestāžu (piemēram, tiesas vai valsts aģentūras) pieprasījumiem.

Citas juridiskās prasības

Uzņēmums var izpaust Jūsu personas datus, godprātīgi ticot, ka šāda darbība ir nepieciešama, lai:

 • Ievērojiet juridisko pienākumu
 • Aizsargāt un aizstāvēt Uzņēmuma tiesības vai īpašumu
 • Novērsiet vai izmeklējiet iespējamos pārkāpumus saistībā ar Pakalpojumu
 • Aizsargājiet Pakalpojuma lietotāju vai sabiedrības personisko drošību
 • Aizsargāt no juridiskās atbildības

Jūsu personas datu drošība

Mums ir svarīga jūsu personas datu drošība, taču atcerieties, ka neviena pārsūtīšanas metode internetā vai elektroniskās uzglabāšanas metode nav 100% droša. Lai gan mēs cenšamies izmantot komerciāli pieņemamus līdzekļus, lai aizsargātu jūsu personas datus, mēs nevaram garantēt to absolūtu drošību.

Bērnu konfidencialitāte

Mūsu pakalpojums neattiecas uz personām, kas jaunākas par 13 gadiem. Mēs apzināti neievācam personu identificējošu informāciju no personām, kas ir jaunākas par 13 gadiem. Ja esat vecāks vai aizbildnis un apzināties, ka jūsu bērns mums ir sniedzis personas datus. Dati, lūdzu, sazinieties ar mums. Ja mēs uzzinām, ka esam apkopojuši personas datus no jebkuras personas, kas jaunāka par 13 gadiem, bez vecāku piekrišanas pārbaudes, mēs veicam pasākumus, lai noņemtu šo informāciju no saviem serveriem.

Ja mums ir jāpaļaujas uz piekrišanu kā juridisku pamatu jūsu informācijas apstrādei un jūsu valstij ir nepieciešama vecāku piekrišana, mēs varam pieprasīt jūsu vecāku piekrišanu, pirms mēs apkopojam un izmantojam šo informāciju.

Saites uz citām vietnēm

Mūsu pakalpojums var saturēt saites uz citām vietnēm, kuras mēs nepārvaldām. Ja noklikšķināsit uz trešās puses saites, jūs tiksit novirzīts uz šīs trešās puses vietni. Mēs ļoti iesakām pārskatīt katras apmeklētās vietnes konfidencialitātes politiku.

Mēs nekontrolējam un neuzņemamies atbildību par trešo pušu vietņu vai pakalpojumu saturu, konfidencialitātes politikām vai praksi.

Šīs konfidencialitātes politikas izmaiņas

Mēs laiku pa laikam varam atjaunināt savu konfidencialitātes politiku. Mēs jūs informēsim par jebkurām izmaiņām, šajā lapā ievietojot jauno Privātuma politiku.

Mēs jūs informēsim pa e-pastu un/vai pamanāmu paziņojumu mūsu pakalpojumā, pirms izmaiņas stāsies spēkā, un atjaunināsim datumu "Pēdējā atjaunināšana" šīs konfidencialitātes politikas augšdaļā.

Ieteicams periodiski pārskatīt šo konfidencialitātes politiku, lai konstatētu jebkādas izmaiņas. Šīs konfidencialitātes politikas izmaiņas stājas spēkā, kad tās tiek publicētas šajā lapā.

Sazinieties ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi par šo konfidencialitātes politiku, varat sazināties ar mums:

SĪKDATŅU POLITIKA

Colibri group, SIA izmanto savus un trešās puses sīkfailus, lai uzlabotu jūsu lietotāja pieredzi un pakalpojumus, analizējot jūsu tīmekļa vietnes lietojumu. Turpinot skatīt vietni, jūs piekrītat tās lietošanai. Lūdzu, apmeklējiet savu Sīkdatņu politika, lai iegūtu papildinformāciju.