Iestādēm

iphone white

DARBA OPTIMIZĀCIJA

Stacija COLIBRI ir moderns un inovatīvs risinājums, kas optimizē darbu un būtiski paaugstina iestādes darbinieku darba efektivitāti. Iekārtas milzīgais potenciāls nodrošina iestādei papildus ienākumus.

Sistēma paātrina un atvieglo personāla darbu, tādējādi ļaujot viņiem ērti strādāt un apkalpot vairāk galdiņu un darīt to daudz efektīvāk un ātrāk.

KĀ COLIBRI STACIJA UZLABO IESTĀDES SERVISU?

Stacija nodrošina nepārtrauktu kontaktu starp personālu un viesi

Stacija nodrošina iespēju veikt pasūtījumu, izmantojot ierīces funkcionālu

Stacija nodrošina iespēju ātri uzlādēt apmeklētāja elektronisko ierīci

Stacija piedāvā reklāmas iespējas un īpašos piedāvājumus, kas viesim var būt interesanti un noderīgi

Pastāvīgs tehniskais atbalsts, savlaicīga ēdienkartes atjaunināšana un īpašie piedāvājumi no iestādes

iphone white

PAR APMEKLĒTĀJU PRIEKŠROCĪBĀM

Stacija nodrošina pastāvīgu saikni starp apmeklētāju un personālu un ļauj izvairīties no neērtībām, kā arī apkalpošanas problēmām, savukārt nepieciešamība pēc pastāvīga fiziska kontakta un situācijas kontroles no personāla puses tiek samazināta līdz minimumam.

Izmantojot funkciju Call Service, apmeklētājs var attālināti lūgt viesmīlim atnest rēķinu, noņemt liekos traukus no galda vai informēt, ka ēdiens var tikt pasniegts, kas nodrošinās apmeklētājam vēl augstāku komforta līmeni. Iestādes izvēlne ir integrēta ierīcē. Izvēlņu integrācija racionalizē un vienkāršo pasūtīšanas procesu. Informācija par pasūtījumu vai viesa pieprasījumu uzreiz tiek nosūtīta uz personāla viedpulksteņiem.

SĪKDATŅU POLITIKA

Colibri group, SIA izmanto savus un trešās puses sīkfailus, lai uzlabotu jūsu lietotāja pieredzi un pakalpojumus, analizējot jūsu tīmekļa vietnes lietojumu. Turpinot skatīt vietni, jūs piekrītat tās lietošanai. Lūdzu, apmeklējiet savu Sīkdatņu politika, lai iegūtu papildinformāciju.